تبلیغات
endleeslove - تجهیزات آزمایشگاهی شرکت زیست فرآیند ارشیا

endleeslove

شرکت زیست فرآیند ارشیا علاوه بر تجهیزات آزمایشگاهی تخصصی ژنتیک و بیولوژی سلولی، در تجهیز آزمایشگاههای عمومی مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی از سال 1380 تاکنون فعال بوده است.
در طی این سال ها، همواره سعی در ارائه دستگاههای با کیفیت و خدمات پس از فروش مناسب سرلوحه کار ما بوده است.
لذا گوشه ای از خدمات این شرکت به شرح ذیل می باشد:
در زمینه تجهیز آزمایشگاههای دانشگاهی و تحقیقاتی عمومی، کلیه تجهیزات با کیفیت و تضمین شده از قبیل :
 انواع سمپلر های ثابت و متغیر تک کاناله، هشت کاناله و دوازده کاناله و همچنین سر سمپلر های مربوطه.
میکرو پیپت یا سمپلر در سایز های متفاوت برای جابجائی نمونه های مایع آزمایشگاهی استفاده می شود. انواع قابل استریل توسط اتوکلاو و یا تحت اشعه UV مورد استفاده بیشتری دارد.
دقت، صحت، کالیبراسیون پایدار و شکل ارگونومیک میکرو پیپت ها، آنها را از هم مجزا و جذابیت برای مصرف کننده ایجاد می کند.
انواع سانتریفیوژ و میکرو سانتریفیوژ های آزمایشگاهی، معمولی و دور بالا، ساده و یخچالدار، دارای امکان نصب انواع روتور برای استفاده میکرو تیوب های 0.2ml/ 0.5ml/ 1.5ml/ 2ml/ 15ml falcon/ 50ml falcon و یا انواع لوله های دیگر جهت استفاده در آزمایشگاه های ژنتیک، مولکولی، تشخبص پزشکی، صنایع داروئی، غذائی و غیره قابل ارائه می باشد.
انواع اسپکتروفتومتر های Vis ، UV/Vis بصورت تک پرتوئی و یا دو پرتوئی قابل ارائه می باشد. این دستگاه یک طیف سنج نوری است که بر اساس میزان جذب نور نمونه ها، غلظت آنها را تعیین می کند که درعلم شیمی کاربرد دارد.
البته اکنون برای تعیین میزان غلظت دی ان ای DNA و آر ان ای RNA هم در علم ژنتیک به کار می رود.
 آن دسته از نمونه هائی که نور مرئی را جذب می کنند توسط اسپکتروفتومتر ویزیبل Visible شناسایی و تعیین غلظت می شوند و آن دسته نمونه هائی که نور مرئی را عبور می دهند باید توسط اسپکتروفتومتر های UV Visible شناسائی و تعیین غلظت شوند.
انواع میکروسکوپ های بیولوژی ( معمولی، فلورسنت، فاز کنتراست، اینورت، سیستم عکسبرداری و فیلم برداری، استاد دانشجو )، زمین شناسی و متالورژی قابل ارائه می باشد. میکروسکوپ وسیله ای است که به کمک علوم فیزیک، اپتیک و اپتیک هندسی، برای بزرگنمائی و مشاهده نمونه ها در علوم طبیعت مورد استفاده قرار می گیرد.
یک میکروسکوپ شامل موارد زیر است: پایه و بدنه اصلی، هد چشمی دارای لنز های چشمی، صفحه چرخان لنز های شیئی، سیستم نوری، کندانسور جهت تمرکز نور روی نمونه و استیج برای قرار گرفتن نمونه که معمولا" متحرک است.
انواع اولترا فریزر های ایستاده و صندوقی 86- درجه سانتیگراد در ابعاد مختلف و فریزر های صندوقی خورشیدی قابل ارائه می باشند.
این فریزر ها معمولا" جهت نگهداری نمونه ها و مواد مورد نیاز آزمایش های مولکولی در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند.
انواع فریزر آزمایشگاهی ایستاده و صندوقی در ابعاد مختلف قابل ارائه می باشد.
روش کار فریزر همانند یخچال است با این تفاوت که ترموستات آن برای دمای پایین‌تری تنظیم می‌شود. همچنین مناسب است که از گاز مبردی استفاده شود که دمای تبخیر آن پایین‌تر باشد (مانند فریون ۱۲).
در فریزرهای پرقدرت از بادبزن (فن خنک کننده) برای خنک‌کردن کمپرسور و کندانسور استفاده می‌شود. دمای فریزرها از -14 درجه سلیسیوس سردتر باید باشد تا به نمونه داخل آسیب نرسد .اکثر فریزرهای معمولی دمای تنظیمی از -14 تا-25 درجه سلیسیوس دارند.
انواع یخچال آزمایشگاهی ،یخچال داروئی، یخچال بانک خون  در ابعاد مختلف قابل ارائه می باشد.
یخچال دستگاهی است که از یک وسیله سردکننده به همراه یک عایق حرارتی و سازوکاری برای انتقال گرما از داخل این محفظه به بیرون تشکیل می‌شود. از یخچال برای خنک نگهداشتن مواد غذایی، داروها و دیگر چیزهای فاسدشدنی استفاده می‌شود.
انواع انکوباتور های آزمایشگاهی ( معمولی، شیکر دار، یخچالدار، CO2 دار )
انکوباتور(به انگلیسی: Incubator) یک ابزار آزمایشگاهی است که در آزمایشگاه های بیولوژی برای کشت و رشد دادن نمونه های زنده مانند سلول ها یامیکروب ها به کار می رود.این وسیله با کنترل رطوبت، دما، میزان اکسیژن و دی اکسید کربن شرایطی مناسب برای رشد اورگانیسم های زنده فراهم می کند.
انکوباتور یکی از از ابزار های مهم در آزمایش های میکروبیولوژی، زیست‌شناسی سلولی و... به حساب می آید.این وسیله توسط پزشک کودکان فیلیپینی فیدل موندو (به انگلیسی: Fe del Mundo) اختراع شده است.
انواع آون در ابعاد مختلف ( معمولی، فن دار، 350 درجه، تست کهنگی ) قابل ارائه می باشد.
آون آزمایشگاهی یا فور، دستگاهی است که توسط حرارت خشک ابزار آلات یا شیشه آلات آزمایشگاهی را خشک و استریل می کند. عموما" محدوده دمائی از دمای محیط تا 220 درجه سانتیگراد قابل تنظیم است.
البته انواع خاص تر آون ها تا دمای 350+ درجه را نیز پوشش می دهند. در صنایع لاستیک و پلاستیک نیز برای تست کهنگی قابل استفاده هستند. اگر نمونه آزمایش قابل اشتعال و یا انفجار باشد، باید از انواع ضد انفجار استفاده نمود.
انواع اتوکلاو های کلاس B و N ، وکیوم دار، رومیزی، ایستاده آزمایشگاهی، در ابعاد مختلف.
اتوکلاو(به انگلیسی: Autoclave) برای استریل کردن ابزار پزشکی و آزمایشگاهی در فشار و دمای بالا و با استفاده از بخار آب می باشد.
 همچنین از این وسیله در مواردی که برای انجام واکنش شیمیایی نیاز به دما و فشار بالا باشد استفاده می‌شود. ابعاد این وسیله از اندازه آزمایشگاهی که معمولا به شکل یک استوانه دردار است تا ابعاد صنعتی که طول آن به ۵۰ فوت می رسد متغیر است.
این وسیله توسط میکروبیولوژیست فرانسوی چارلز چمبرلن در سال ۱۸۷۹ اختراع شد. واژه اتوکلاو از ترکیب دو واژه (auto) در زبان یونانی به معنی خودکار و (clavis) در زبان لاتین به معنی کلید تشکیل شده است.
انواع بن ماری در ابعاد مختلف ( معمولی، شیکر دار، سیرکوله، یخچالدار ).
بن ماری از واژه فرانسوی bain marie به معنی حمام آب که معادل انگلیسی آن water bath می باشد گرفته شده است. این دستگاه برای گرم کردن تدریجی و یکنواخت، به محلول ها در یک بازه زمانی خاص استفاده می شود.
 محدوده دمایی بن‌ماری‌ ها كه به طور طبیعی و بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد از دمای اتاق تا 100 درجه سانتی گراد می بایست باشد.
انواع دستگاه های آب مقطر گیر یکبار و دو بار تقطیر، لامینار ، آب خالص ساز با حجم های خروجی مختلف قابل ارائه می باشد. دستگاه آب مقطر گیر دارای سیستم حرارت دهی توسط المنت است که آب محفظه دستگاه را به جوش آورده و سپس بخار ایجاد شده با عبور از مسیر مبرد ها پس از سرد شدن دوباره، به آب تبدیل می شود.
بهتر است که دستگاه مجهز به پیش فیلتر ورودی آب باشد تا املاح آب قبل از ورود به منبع آب دستگاه جذب فیلتر شود. اگر دستگاه امکان انجام مجدد این عمل را داشته باشد، دو بار تقطیر است.
انواع هات پلیت ، هات پلیت مگنت، استیرر (همزن مغناطیسی)، انواع شیکر های آزمایشگاهی در اندازه های مختلف و شیکر لوله (ورتکس میکسر) قابل ارائه می باشد. هات پلیت (صفحه داغ) در آزمایشگاه، به شعله مستقیم ترجیح داده می شود. هات پلیت آزمایشگاهی دارای کنترل دما است و در نوع همزن دار، مجهز به استیرر مگنت می باشد.
صفحه هات پلیت در اشکال مربعی، دایره و یا مستطیل و گاها" دارای روکش سرامیکی برای تسهیل در پاکیزکی و یا از جنس استیل ساخته می شود.
شیکر لوله یا ورتکس میکسر نوعی شیکر آزمایشگاهی است که دارای یک هد کوچک به اندازه قرار گرفتن انتهای لوله آزمایش می باشد. معمولا" برای مخلوط کردن مواد داخل لوله آزمایش برای زمان کوتاه استفاده می شود.
البته برای جدا کردن رسوب انتهای لوله آزمایش بعد از سانتریفیوژ نیز کاربرد دارد. این نوع شیکر ها معمولا" متعلقاتی برای نصب به جای هد اصلی دارند که توسط آنها انواع میکرو تیوب و لوله های آزمایش بزرگ به تعداد محدود قابل شیکر شدن است و برای کاربر قابل سفارش می باشد..
انواع هود های آزمایشگاهی( لامینار، بیو هازارد کلاس A2, B2 ) در ابعاد مختلف، اتاق تمیز
انواع کوره آزمایشگاهی از دمای 900 تا 1700 درجه سانتیگراد در ابعاد مختلف
انواع روتاری اواپراتور مورب و عمودی دیجیتالی و آسانسور اتوماتیک
انواع پمپ های خلاء خشک و روغنی با قدرت های مختلف
انواع ترازوی آزمایشگاهی دقیق و انالیتیکال با دقت ها و ظرفیت های مختلف از کمپانی های معتبر دنیا ( A&D, Adam Lab, Sartorius,و .........) قابل ارائه می باشد.


نظرات() 
Mellissa
سه شنبه 20 آذر 1397 12:07 ق.ظ
An important characteristic of any baby service is
safety.
acting classes in los angeles ca
سه شنبه 24 مهر 1397 10:30 ب.ظ
The mainstage comes after Appearing Lessons.
Erika
سه شنبه 24 مهر 1397 09:09 ق.ظ
Heya are using Wordpress for your site platform? I'm new
to the blog world but I'm trying to get started and create my own. Do you need
any coding expertise to make your own blog? Any
help would be greatly appreciated!
https://chiropractorsrockville.Weebly.com/
جمعه 20 مهر 1397 11:41 ب.ظ
If some one wishes to be updated with most up-to-date technologies after that he must be go to see this website and be up to date every day.
Leesa
پنجشنبه 19 مهر 1397 10:07 ب.ظ
I am regular reader, how are you everybody? This piece of writing posted at this site is truly good.
drunk driving attorney
پنجشنبه 19 مهر 1397 08:31 ق.ظ
Hi to every body, it's my first pay a visit of this website; this web site carries
remarkable and genuinely fine stuff in support of readers.
Tanesha
جمعه 6 مهر 1397 04:29 ق.ظ
Hiya! I know this is kinda off topic but I'd figured I'd ask.
Would you be interested in exchanging links or maybe guest authoring a blog post or vice-versa?
My site covers a lot of the same subjects as yours and I think we could
greatly benefit from each other. If you might be interested feel free to send me an e-mail.
I look forward to hearing from you! Awesome blog by
the way!
Maricela
پنجشنبه 5 مهر 1397 11:20 ب.ظ
Everything is very open with a very clear explanation of the challenges.
It was truly informative. Your site is very useful.
Thanks for sharing!
Myron
پنجشنبه 29 شهریور 1397 09:21 ب.ظ
The most important characteristic of any baby provider is safety.
http://www.huffingtonpost.com
چهارشنبه 28 شهریور 1397 12:48 ب.ظ
I goot what yоu mean , thankyou for posting .Woh I am
pleased to fiond this weebsite through google. "Do not be too timid and squeamish about your actions. All life is an experiment." by Rɑlph Waldo Emеrson.
Celia
چهارشنبه 28 شهریور 1397 07:29 ق.ظ
A child provider that stands the take a look at of time.
https://indiatips.in/profile.php?a=11051
چهارشنبه 28 شهریور 1397 07:23 ق.ظ
While the power pressure washers are competent cleaners for many types
of grime, dust and dirt, they're able to also cause damage to
certain materials like wood based surfaces. This sweeping action with the
pressure washer head will generate a lather that will eventually cover the complete area.
With frames which can be all to easy to handle, they allow operatives to execute their are employed in an experienced manner.
lkmrs-makassar.com
چهارشنبه 28 شهریور 1397 01:21 ق.ظ
Justt some carriers hve not walked premiums.
www.prnewswire.co.uk
سه شنبه 27 شهریور 1397 09:33 ب.ظ
Ⅾead pent subјeft material , thankyou for informatіon .
Best Bagless Vacuum Cleaners Reviews
سه شنبه 27 شهریور 1397 08:37 ب.ظ
Well, the first thing that you must do is to make certain that the
hoover isn't plugged in, which all moving parts are
certainly not inside a hazardous and very dangerous position.
The EL 7020B is often a canister model which has many
with the same features since the more costly Dyson machines.
When you might be buying, choose the machines having an airflow system that encircles the motor.
Www.Dealstreetasia.Com
سه شنبه 27 شهریور 1397 05:36 ب.ظ
I was exmіning some of yοur articles on tthis website and I
onceіve this site is very informative! Continue putting up.
choc
شنبه 15 اردیبهشت 1397 10:49 ب.ظ
Howdy! This post couldn't be written much better! Looking through this post reminds
me of my previous roommate! He always kept preaching about this.
I am going to forward this information to him. Pretty sure
he'll have a very good read. I appreciate you for sharing!
chocolate
شنبه 15 اردیبهشت 1397 01:45 ق.ظ
Howdy, i read your blog from time to time and i own a similar one and i was just
wondering if you get a lot of spam remarks? If so how do you protect against it,
any plugin or anything you can suggest? I get so much lately it's driving me mad so
any support is very much appreciated.
Robert's BJ boy
سه شنبه 21 فروردین 1397 06:44 ق.ظ
Located in just minutes walk from subway place of Asakusa.
How Stupid Are Our Voters? Very Stupid. By Geniusofdespair
شنبه 18 فروردین 1397 06:44 ب.ظ
Oh my goodness!
Bungling Ben
جمعه 17 فروردین 1397 10:32 ب.ظ
You've probably been aware of inflation, but think about life style inflation?
http://garciniacambogiapremium.net/3-unknown-garcinia-cambogia-benefits
جمعه 17 فروردین 1397 02:05 ب.ظ
Have been taking little over a month.
Robert's Blow Boy
پنجشنبه 16 فروردین 1397 05:47 ب.ظ
Solution: check out the fashion periodicals, or get help from a
savvy friend or a picture consultant.
Blundering Ben
چهارشنبه 15 فروردین 1397 05:06 ق.ظ
Too un-Islamic.
Robert's BJ boy
چهارشنبه 15 فروردین 1397 04:37 ق.ظ
I am here looking to get individuals like you to know why you might be the manner in which you are.
Robert's BJ boy
چهارشنبه 15 فروردین 1397 03:46 ق.ظ
browse the guys hair in the history!
Robert's BJ boy
سه شنبه 14 فروردین 1397 07:33 ب.ظ
We are told a film variation is being made, with all the London filming being done in key in the event the
Uk people should over respond.
http://garciniacambogiapremium.net
دوشنبه 13 فروردین 1397 08:40 ب.ظ
Have been taking little over a month.
www.evertkok.nl
یکشنبه 12 فروردین 1397 01:18 ق.ظ
As a substitute, Kate chosen minimalist jewelry, opting for £a hundred and forty
Double Leaf Earrings by Scotland-born designer,
Catherine Zoraida.
joma jewellery a little love
یکشنبه 12 فروردین 1397 12:25 ق.ظ
It is available in a variety of kinds, colours and designs and definitely satisfies all of your tastes and preferences.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :